Postupná degradace líčení

13. června 2016 v 20:01 | Andrea |  Aktuálně
Dnes je takový smutný den. Venku prší a i my optimisté postupně vyčerpáváme zásobu vnitřního sluníčka a postupně se uchylujeme k hrníčku s kafem. Když se přidá ještě nějaká dobrá sušenka, tak to jde vydržet a netrpělivě vyhlížíme, zda se mraky venku rozejdou nebo ne.

Dobře si ale pamatuji na dny, kdy mě sluníčko a horko i trochu zlobily. Bylo to v době, kdy jsem se snažila naučit líčit. Bylo to v létě a bylo horko jak v peci. Když máte navíc pokoj v podkroví domu, je tam jak v pekle. Na druhou stranu, když se to učíte, zkuste to dělat před všemi a blbě vypadat - to se vám fakt nechce.

Ne že bych líčení nikdy neviděla, ale nikdy jsem ho nějak neprovozovala. Když jste ještě zakletá, tak se vám může i stát, že se vám moc líčit nechce, a mně se nechtělo ani doma potajmu, když tam nikdo nebyl. Moje výhra byl maximálně vosk na rty a nějaký dobrý krém na tvář, třeba od Vichy. Takže osobní zkušenost nic moc a bylo třeba to nějak změnit.

Tím ale rozhodně nechci kritizovat žádnou holku, co se potají malovala, jen já jsem to tak neměla, protože se mi nechtělo něco plácat na mužskou tvář. Tedy abych nelhala, maskovací barvy v armádě mě braly, ale to se asi nepočítá. Nebo ano?

Našla jsem si na internetu nějaká videa a první jsem zkusila projít celý seriál od DM - "Škola líčenia" 1-10. Bylo to pro mě docela zajímavé a docela dobře vysvětlené. Pravda ale je, že jsem se dívala na každý díl asi 4 x a nějak to zkoušela. No a taky navíc vždy vyběhla někam na nákup a koupila, co na to potřebuji. Vedlejším efektem byly nakonec tři krabice bůhví čeho.

No a k tomu horku. Prostě to v takovém horku nešlo. Než něco nanesete, tak se to rozteče, a pak se vám to rozteče ještě po tváři a pak na závěr to steče někam, kde to být nemá. Děs běs. Ještě že dělám elektroniku. Vydolovala jsem ze skříně náhradních dílů dva ventilátory pro chlazení PC a ty si namontovala zleva a zprava kolem sebe.

Hurá, na maximální otáčky to šlo. Mohla jsem testovat, jak chtěla. Steklo to až potom, co jsem je vypnula anebo jsem to šla prohlédnout do koupelny. Pokud by bylo ještě o půl stupně víc, tak po těle až na zem a do hezké barevné louže. Na druhou stranu se alespoň nemusíte odličovat před tím, než začnete nový test. Odličuje to i řasenku, ale ta steče jen pod oči a příslušník Adamsovi rodiny je na světě.

Při líčení, zvláště z počátku, jsem se snažila dosáhnout maximální dokonalosti vzhledu. Samozřejmě že to nemohlo fungovat za žádných standardních podmínek a bylo nutné naplácat na sebe kde co a v kde jakých vrstvách. Tedy šlo by to, jak jsem teď viděla v jednom pořadu v televizi, kde paní dali na tvář tlustou silikonovou vrstvu a vyrobili tak docela mužskou tvář. Asi to jde i naopak.

No a tak postupně vyrobíte "silikonovou" vrstvu i na své tváři. Nejdříve vše očistíte a nanesete hydratační denní krém.
V této chvíli už bylo nutno zapnout ventilátory na maximum a mohlo se pokračovat.
Chvíli počkáte a nanesete podklad pod makeup. Postupně jsem si jich koupila asi 5 variant - od obyč verzí až po zářivé a výživné. Pak čekat a ofukovat :) .

Pak přidáme korektory. Taky jsem jich měla asi sedm. Na čelo, po stranách nosu, nad horní ret, pod dolní ret, na lícní kosti … rozmazat do ztracena. Tvář sice přestane dýchat, ale zbytek těla je velký, nějak si poradí, a když tak se začnete svlékat. Na usušení není třeba čekat. Mastnota korektorů neuschne nijak ani za týden.

Dobrá tak ještě trochu coveru. Ten pořádný má stejně jenom Dermacol a tak si koupíte rovnou všechny čtyři odstíny, ať máte co testovat. Super, takže máte zakrytý zbytek všeho normálního. Přestáváte vypadat jako vy ale nevypadáte taky nijak dobře.

Od této chvíle musíte začít přistupovat k líčení dost opatrně. Zajedno je vrstva už dost tlustá a tak ji snadno poškodíte a za druhé, v tom horku a dostatku kyslíku může snadno vznikat snad i výbušná směs. Je třeba dobře číst složení dalších přípravků a mít chemické minimum, aby nedošlo k samovznícení.

Takže nějaký bronzer. Když jste si tak tři varianty nakoupili, je možné trochu kouzlit. Pokud koupíte minerální verzi, tak má možná málo škrobu a samo vznícení nehrozí.

Je jedno jak rychle, v této chvíli, pustíte ventilátory. Nepomáhá to. Malovat by se prostě mělo učit v zimě.
Nebudu dál popisovat asi hodinu práce se stíny, oční tužkou, řasenkou, rtěnkou, krycím pudrem … bylo by to nudné a každý má dostatek své fantazie.

Prostě po dvou třech hodinách soustředěné práce zvoláte - už to mám a jdete se podívat do koupelny. První co zjistíte, že máte vykulené oči - prostě jste je "valily" dvě hodiny do zrcadla. Druhé co zjistíte je, že nevíte, kdo se na vás teď v zrcadle kouká. Jste to ještě pořád vy? Možná se to některým dařilo hned, ale já jsem ze sebe vyráběla tak maximálně mimozemšťany.

Když už to nesteklo, tak se to dalo většinou sloupnout jako celek a uložit na polici. Fantomas používal ty své "tváře" taky opakovaně. Tak proč to nevyužít.

Lepší by bylo využít techniku konturování. Ta vyrobí kde co, z kde koho. Jenže ta chce profesionální vybavení a profesionální cvik a nejlépe dělat to někomu jinému. Sobě to jde dost špatně a strávíte u zrcadla ještě více času. Na druhou stranu konturování jde použít na celé tělo, které pak vypadá jinak a lépe a můžete se vyfotit v plavkách. Než tedy vrstvy opadnou. Koupat se samozřejmě nemůžete.

No a tak ubíhal čas a já viděla další a další seriály a rady, povídala s ženami a učila se jak na to. V koši přibývaly vyhozené věci a krabice plnily nové přípravky. Líčení zabíralo čím dál méně času, ale stejně nějaký čas zabralo. A nikdy nevypadalo dobře.

No a jednoho dne přišel zlom a něco bylo jinak. Zajedno se mi konečně změnila tvář sama o sobě, ale …

Konečně jsem si položila otázku, kterou každá chytrá žena ví a nemusí si ji pokládat, proč patlám na tvář pořád ještě 3 vrstvy něčeho. A konečně jsem si na ni taky správně odpověděla - "Protože vypadáš blbě sama o sobě!". Ten den jsem strávila na internetu a v různých obchodech s kosmetikou docela dost času, a přinesla si něco jiného, v množství jednoho kusu.

Pokračování příběhu vlastně není už pro každého, ale jen pro holky co už jim není 20 let. V kosmetice se tomu říká "vyzrálá" pleť. Milostivé slůvko nahrazující pojem - "starší až stará".

Koupila jsem si liftingové a vyplňovací sérum, co se dává na umytou pleť a úplně se "vsákne" a stojí "hříšné" peníze. Jenže po něm nezbude nic. Efekt tedy není napoprvé vůbec žádný ale za týden už ano. Chce to trpělivost a čas a trpělivost. Pokud budete mít štěstí a zabere to, pleť se vám vyhladí a zestejní a můžete v podstatě vynechat první dvě vrstvy "čehosi". Super.

Tím jsem mohla zredukovat svoji kosmetiku na, dříve pro mě nemyslitelné, minimum. Střední BB krém a lehký bronzer. Je pravdou, že tam, kde ještě nezmizely úplně vousy, pár se jich ještě najde, dám lehce cover. Už ale nic moc a zjevně vydrží tuba už věčně.
No a přidám stíny, řasenku a rtěnku. Super a je to za 5 minut. Z původních 2 - 3 hodin na začátku fakt dobrý. Mimozemšťan ET už konečně taky asi odletěl domů.


Na tomhle je dobře zase vidět, že všechno chce svůj čas. Prostě nechat tělo a tvář ať nejdříve zapracuje sama pod vlivem estrogenu a fytoestrogenů. Pak s ní udělat nějaký lehký lifting a je to. Není co řešit když se zadaří.

Jenže když já bych někdy chtěla všechno hned a to většinou nejde. Třeba se příště snad poučím i v tom ostatním, co ještě přijde.

Vaše Andrejka
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 anita angelb anita angelb | 13. června 2016 v 20:23

Aaaaach tohle zazit
I kdyz jsem taky zazila
2013 malovani v salonu
ABIGAIL na milady
Horakove.videa neko
Ukam spis se ptam
a necham si radit.
Juuu

2 Andrea Andrea | 13. června 2016 v 21:20

[1]: No v salónu jsem nikdy nebyla ale určitě to někdy zkusím.

3 TS TS | 13. června 2016 v 22:48

[1]: Anito. proč mě musíš pod falešným nicke provokovat i na mém blogu, dělá ti to dobře. ty jsi vážně provokatérka. já jenom aby se vědělo jaká opravdu jsi.

jinak se omlouvám za tento komentář.

4 TS TS | 13. června 2016 v 23:52

já teda naopak, líčení postupně trošku přidávala, makeup na celou tvář nedávám ale i tak používám dva odstíny, používám ještě tužku na oči a tužku na obočí na zvýraznění konečků. no, líčení mi tak 15-20 minut zabere. jo a začala jsem posledních pár dnů ještě používat korektor.

5 anita angelb anita angelb | 14. června 2016 v 9:11

[1]: hezke ranko andy
;). To jak rika ma nej
Kamaradka si uzijes neboj
Preji ti jen ..u kluku bude
Sklamani jelikoz ses L
no predstavy taky budou
Mit.:) vypni andy prosim
Sabatu to nema konce
Ocernuje a lze.

6 Andrea Andrea | 14. června 2016 v 9:31

[5]: Nechte se tak a nebo si to vyřiďte prosím na svém blogu. Dík.
A dík za přání. I tobě přeji hezký den.

7 TS TS | 14. června 2016 v 9:36

[5]: Anitko, podle tvé IP adresy to není problém dokázat. ale tvůj slovním je nezaměnitelný. ty pořád útočíš, ano vypadá to že to opravdu konce nemá, nevím o co ti proboha jde. mnohokrát už jsem ti psala, nevšímej si mě.

8 anita angelb anita angelb | 14. června 2016 v 9:38

[Smazaný komentář] ja vim andy to chci i ja.
at se prestane mstit.
Sama se posmivala ze jine
Jsou TV a vypadala jako..
Mne jiz prestava bavit taky.
Resim jine veci. At sklapne.:)

NEMAS  ZA CO ANDY A VENUJ
MINUTU TICHA OBETEM
UTOKU V ORLANDE .BYLI
LGBTI :(

9 TS TS | 14. června 2016 v 9:39

omlouvám se Andrejko. už to tu nebudu zahlcovat komentáři mimo mísu, jen je to od ní ubohé, já doufala že už dá pokoj.

10 Andrea Andrea | 14. června 2016 v 10:30

Ještě jsem to schválila, když jste hezky požádali ale dál vám pošťáka dělat nebudu. Na to je Messenger, ICQ ...

11 anita angelb anita angelb | 14. června 2016 v 10:36

proboha ze napisu neco tak
Musim byt potvora nebo co.
Uz me to nebavi s ..mas pravdu
andy a na  dost jsem se s ni..
nezna predsudky a posmech
Zdejsich ze jsem si ja na vine.
odmitam.
Chci jit dal a psat na tve for a
Andy. Dekuji.mam proc.

12 anita angelb anita angelb | 14. června 2016 v 10:39

ja na ICQ a pod nejsem ..
nemam co a dekuju andy...
mas pravdu chci jit dal.ja
se poucila a nekdo..
WE ARE WHO WE ARE.

13 TS TS | 14. června 2016 v 10:41

OK samozřejmě. mě vážně štve že si nedá pokoj. smaž to potom prosím celé aby to tu nestrašilo. děkuji.

14 Kristýna Kristýna | 14. června 2016 v 11:39

Doba, kdy jsou vousy ještě v plné síle nezredukované laserem nebo alespoň neoslabené HRT, si žádá obličej doslova oštukovat. Zejména jsou-li tmavé a vidět i po dokonalém oholení. Bohužel z toho vlastní amatérskou prací bez zkušeností vyleze většinou strašidlo. :-)
Je dobré se poradit se zkušenou kamarádkou, což bývá před comingoutem trochu problém.

15 anita angelb anita angelb | 14. června 2016 v 12:14

[14]: ahojik tynko klidne
Me ukamenuj no.mne
Kozmeticka rekla ze
Investovat 30 000 kc
Na laser je vlastne
Blbost  ze mela zakaznice
Co to delali a nic.
Tak prestante "lhat"
:) a andrejko pouzivas
Pletove masky kryci
mejkap a kdo ti pro
Pichnul ouska?
Kde a za kolik.
Www.abigailstyle.cz
Www.secondlook.cz
www.kern.cz
Www.levne-ubytovny.cz

16 TS TS | 14. června 2016 v 12:43

Andrejko, mohla by jsi tu trošku rozvést a upřesnit ten tvůj IPL. Já mám Babyliss, na chloupky vcelku dobré, na vousy jen v počátku, potom začaly odolávat, podle mého je slabý, takže ten moc nedoporučuji.

17 JJ JJ | 14. června 2016 v 13:29

Tak ani běžná kamarádka (či v mém případě vlastní partnerka) často nepomůže, ony biologické ženy většinou vousy řešit nemusí... :-)

To by asi chtělo spíš profi maskérku...

18 Andrea Andrea | 14. června 2016 v 13:54

[16]:
Používám BEURER IPL 10000+. Je určený na celé tělo a výrobce píše že je účinný i na muže.
Má 6 stupňů výkonu a používám ho na max (stupeň 6) na celé tělo včetně tváře.
Osvitová plocha je plocha 7 cm2.
Energie pulsu 5J/cm2.
Když držíš tlačítko, každé 3s udělá automaticky puls.
Výbojka vydrží 250000 záblesků.

19 anita angelb anita angelb | 14. června 2016 v 13:55

[17]: bys ses divila ale holky nemaj
Tolik chlupu  to mas pravdu
A napada me jestli v prubehu
HRT  vypadaj nebo laser?
A JA JIZ NECHI 12 500 KC
ZA IPL FAKT JE TO BLBOST
TAKY MI DOSLO.
Odporoucim vosk a stahnout
Nebo voskovaci hlavici.
Ne na tvar  samooooooo :)))))
Dekuji

20 anita angelb anita angelb | 14. června 2016 v 13:58

[18]: a odkud je andrejko
Z jakyho elektrodomu?
Kolik stal?  Das www.?
Jaky mas chloupky?
Barvu? Ja blond svetle.
Neni sance a mam voskovaci
Hlavici z www.popron.cz

21 Kristýna Kristýna | 14. června 2016 v 14:04

[17]: Pokud bude šikovná tak snad zvládne i vousy. Např. na co já musela mít extra cover (a mohla tak akorát do cirkusu) mé kamarádce stačil normální makeup (a mohla jsem v tom ven).
Je dobré se od někoho naučit základy a vyvarovat se školáckých chyb.

22 Kristýna Kristýna | 14. června 2016 v 14:07

[18]: Už na něj 14 dní šetřím. :-) Zatím je v permanenci pinzeta. Je to k neuvěření, ale i s tou se dá docílit výsledků. Zvlášť když těch šedivých a bílých potvor je čím dál víc.

23 Andrea Andrea | 14. června 2016 v 14:21

[19]: [20]:
Koupila jsem ho na Alza.cz
Cena ve vysoká ale pokud bych šla do salónu, tak je to cena za tři osvity. Reálně, většina holek potřebuje osvitů mnohem víc, takže se to fakt koupit vyplatí. Navíc ho půjčuji kamarádkám.
Chloupky mám tmavé, takže žádný problém.

24 Andrea Andrea | 14. června 2016 v 14:23

[22]: Pinzeta je super, jen jsem ji musela používat často. Používala jsem i rotační epilátor ale rostlo to stejně.
Pokud by mně zůstaly nějaké světlé chloupky, stejně to bude na jehlu

25 anita angelb anita angelb | 14. června 2016 v 14:26

[22]: slysela jsem tynko o
Pinzete ...to musi bolet
ze jo? Ses takova siva
sediva z ;) nerikej vzdyt
Vypadas dobre na g+.:)
Vazne.
Ja tam nejsem a mozna
V zari ;)?
Andy:  ja jednou dala
Moc za  kozmetiku
nikdy vic.. jsem se poucila
A kamaratka mi rekla
Lesk na rty nebo jahodovy.
A mela pravdu.
Cis holky narozdil..vi..:)

26 anita angelb anita angelb | 14. června 2016 v 14:33

[23]: no nerikam at blond jako
Ja se stehujou na SIBIR. ?
tynka sive  ja blond a zbytek
Cerne (no zas to lepe videt)

100 HRT tydenne 100  hrt
Tydenne .:) ja znam alzu
Odsud   mam notas.
no pockej andrejko  ja to zistim
Alzak je muj pritel (
Neee plzak :)
Co mam se svyma blond?

27 JJ JJ | 14. června 2016 v 14:34

[23]: No já ho mám taky. Taky z Alzy, koupeno někdy loni. Na nohy apod. fungoval, vousy teď zatím zkouším jen na krku. Zatím to vypadá, že i bez HRT jsou po několika osvitech o něco jemnější, ale jestli se jich povede zbavit úplně, to si teď netroufám odhadovat. Fakt teda je, že já nejsem plnovousový typ, roste mi to spíš na mušketýra (pod nosem, brada, u uší a řídce na krku), takže i pokud to bude fungovat na mě, tak to ještě neznamená, že zafunguje i na někoho kdo má hřebíky po celé tváři.

Jen mě tam štval optický senzor, který na nerovné ploše krku každou chvíli tvrdil, že hlavice není dostatečně přitisknutá na kůži. Nakonec to vyřešil bílý papírek přilepený černou izolačkou přes senzor - a samozřejmě si dávám sakra pozor kam s tím mířím a při záblescích radši ještě zavírám oči...

28 Andrea Andrea | 14. června 2016 v 14:59

[27]: Jj. Senzor jsem přelepila taky. Je hrozně otravný.

29 anita angelb anita angelb | 14. června 2016 v 15:25

[28]:  chtela bych vedet jak
Pak dlouho vydrzi tvar a nohy
kolik let nez vyrostou?:)
Nebo vypadaj same s
Pouzitim pinzet?
Jak dlouho se hoji?
Co korinky?  Radeji salon
A pasek jako..musi bolet ;(

30 Vlaďka Vlaďka | 14. června 2016 v 15:26

Já se přiznám, že patlat jsem se začala už v pubertě. To jsem ale měla opravdu jemnou holčičí tvář. V dospělosti už to bylo horší a co se týče makeupu, kvůli vousům jsem ho na sebe mazala opravdu velké vrstvy. Naštěstí už díky laserové depilaci mi stačí opravdu jemná vrstva na knírek a bradu, tváře jsou už docela světlé i bez makeupu. Andrejko, ten Rimmel Bronzer používám stejný jako ty :-)
Akorát s tužkou na oči jsem si nikdy netykala, nesedí mi to, místo ní používám linkovače.

31 Andrea Andrea | 14. června 2016 v 15:43

[30]: Můžeš prozradit na kolika laserech si zatím byla a jak to zabralo?
Ještě někdy používám "Miss sporty - INSTA glow 001". Je taky moc hezký.
A super je "Catrice - High glow 010", je bezbarvý, jen zářivý.

32 anita angelb anita angelb | 14. června 2016 v 15:46

[30]: co je s tebou vladi co
Nepisknes mail : mam
Spravu pro tebe...patlala
? Sed snad malirka;)?
Chichii
jak se ma ..
Laser? Proc davas mejkap
Na vousy?.muze mi to
Nekdo vysvetlit?????

33 Andrea Andrea | 14. června 2016 v 15:47

[29]: Výrobce tvrdí že už nevyrostou nikdy. Já ale ještě nevím, ale fakt je ten, že kde zmizely tak už nerostou.

34 Vlaďka Vlaďka | 14. června 2016 v 15:58

[31]: Byla jsem zatím na čtyřech a postup byl takový: Po prvním laseru - jen aby se neřeklo, pár chlupů na tváři vypadnulo, nebylo to ani 10%, jen taková příprava na další cykly. Druhý laser - tvář už tentokrát trochu prořídla, vousy a brada vůbec nic. Třetí laser - přišlo mi, že prořídlá tvář po druhém laseru, před tím třetím částečně dorostla, jakoby jojo efekt. Po tom třetím však tvář prořídnutá už zůstala. Už začalo něco vypadávat i na bradě a pod nosem. Po asi 14 dnech od třetího laseru jsem byla na jednom srazu, kde jsem si dokonce mohla dovolit být jeden den úplně bez krycího makeupu (samozřejmě už začaly pomáhat i hormony, díky kterým část vousů zesvětlala a po oholení nejdou vidět, jako ty tmavé. Nyní, po čtvrtém laseru je tvář už hodně světlá, pod nosem už to konečně také prořídnulo (té vousové "šedi" už tam tolik není) na bradě vypadaly jen částečně. Verdikt po čtyřech laserech - tváře téměř světlé, nejvíc zůstává na bradě a pod nosem, ale tam už se to lepší.

35 Vlaďka Vlaďka | 14. června 2016 v 16:00

[32]: Samozřejmě to nebylo myšleno přímo na vousy, ale na tu šeď, která po oholení vždycky zbude :-)

36 anita angelb anita angelb | 14. června 2016 v 16:22

[33]: vyrobce muze slibovat aby
prodal ;).
Je to dobre ze zmizeli no
Mozna 5 -7 let a pak nanovo
Star wars ;) zeptej se mamy.
Nechci strasit andrejko
ale mam takovej citak.
Ja o 5 let nevim jestli jeste..

37 anita angelb anita angelb | 14. června 2016 v 16:47

[36[  joooooooooooo;)?
Tak zalakujes vladi ;)
A hotovo.:) vim ze to vypada
Sedive.. no nevzdavej to.:)

38 Šárka Šárka | 14. června 2016 v 16:52

[36]: kde na tu drahou značkovou kosmetiku ty transky berou prachy?

jsou za vodou, protože mají příjem jako chlapi

39 Andrea Andrea | 14. června 2016 v 17:21

[38]: Že by TS ženy měly alespoň nějakou jednu výhodu? Tohle stojí za zamyšlení. :)

40 TS TS | 14. června 2016 v 17:29

ono s tím IPL to asi bude jak od kterého výrobce a taky jak která má odolné vousy. mě ta potvora zabrala jen částečně, Nikče to samé, Dominika si prý IPL vousy odstranila.

bohužel blond ani šedé IPL ani laser nevezmou.
jedině el jehla a tu nemají všude.

41 anita angelb anita angelb | 14. června 2016 v 17:40

[38]: a .....
[39]: tohle mi neco pripomina
A ja like√ sarkin comment
Fakt kolik vydela takova
Ucitelka a ucitel..
Ehm jsem.na vazkach.©

42 JJ JJ | 14. června 2016 v 17:49

Moji práci může dělat žena stejně jako muž. Samozřejmě pokud pro to má správný způsob myšlení, schopnost vzít na sebe zodpovědnost za to co dělá a nechová se k zákazníkům jako debil, což podle mých zkušeností bohužel není pravidlem ani u jednoho pohlaví. Možná proto chtějí mě...

43 Andrea Andrea | 14. června 2016 v 18:33

[41]: Učitel vydělává fakt málo. Věř tomu. Ještě že tam chodím jen pro radost.

44 Vlaďka Vlaďka | 14. června 2016 v 18:36

[40]: A můžu se zeptat, na jakých místech ti to IPL zabralo nejmíň?

45 Šárka Šárka | 14. června 2016 v 18:57

[40]: prosím vás, kde mají v okolí prahy (abych nemusela jezdit až do tramtárie) tu elektrickou jehlu  a umí s ní pracovat tak, aby odstranili světlé vousy a nezničili jen ksichtík, a navíc nemají fobii z transek?
existuje vůbec takové místo tady v česku?

46 Andrea Andrea | 14. června 2016 v 19:06

[45]: Vím o jedné fajn kosmetičce co dělala dřív v kosmetickém ústavu a tam prý často, i minulosti, i TS holky. Takže je TS friendly. Jen musím sehnat adresu, byla jsem u ní před rokem a nepamatuji si to.

47 TS TS | 14. června 2016 v 19:25

[44]: klasika jako laser, co je šedé to zůstalo, ale to po oholení není vidět ani druhý den večer.
takže, pod nosem to vzalo jen malinko, a krk, přesněji od hrany čelisti, téměř vůbec. asi nejvíc to vzalo tváře, brada ujde. břicho bylo OK už po druhém použití, tam mě ty potvory po oholení pořád zarůstaly, dekolt potřeboval víc, ale už je téměř OK, ten jsem dělala asi pětkrát. nohy neřeším, ty mi stačí oholit jednou za týden a není nic vidět.

48 anita angelb anita angelb | 14. června 2016 v 19:26

[43]: jak kdo andy tem co
Sikanuji a sedi na zacich bych
Poslala k pasu .ja mela takoveho
Co jsem mu vadila a kdyby
Ze zapominam a me nej
Kamaradky tak bych nechtela
O "zlatych casech"ani slyset.
Zasedl za komousu  ja
Se ozvala  dostala 2  a
Diky ze me zbor podrzel
A na konci roku zrusil.
Mela bych vecsi.
.... a ses VS nebo SS  nebo
ZS? proc si byla u vojska
A tereza ne?
©
Hezky vecer show must
Go on.
Ladies and gentleman
Anita angelb leave
Building. Good night and
thank you(andy jukni
KLF pochopis;)

49 TS TS | 14. června 2016 v 19:36

jo a co jsem slyšela a celkem tomu věřím. na el jehlu musí být prý chloupek, vous, aspom 3 mm dlouhý aby mohla vést jehlu po vousu přesně až ke kořínku. to znamená nevylézt aspon týden z baráku, fakt moc fajn.

50 anita angelb anita angelb | 14. června 2016 v 19:46

[45]:  andrejko ses na g+ ?
Mam tady nakou andreu:)

Utikejte humoristka prijela
[45]: bude zalovat andrejce
A do bruselu chichii.
Paaa

51 usmivajicísesmajlik usmivajicísesmajlik | Web | 14. června 2016 v 19:57

Dříve měli tady elektrickou jehlu: pajkrlinie.cz, ale tedka nevím, jak jsou na tom, Info na stránkách chybí.

52 JJ JJ | 14. června 2016 v 20:12

Nemáte někdo zkušenosti s tímhle? To by údajně mělo likvidovat ochlupení bez ohledu na barvu:
http://www.nonohair.cz/

Přece jen už mám i nějakou tu šedinu, vlasy jsou ještě v pohodě, ale na bradě už začínám plesnivět...

53 Andrea Andrea | 14. června 2016 v 20:14

[48]: [50]:
Studovala jsem kde co, co se dá. Psát o tom nechci, zase by mě někdo vyčítal že se chlubím. VŠ mám samo taky.
K armádě jsem šla podvědomě asi proto abych byla chlap, a vědomě proto že se mi líbila taková aplikovaná fyzika co se tam studovala.
Na G nejsem. Jenom na FB

54 Vlaďka Vlaďka | 14. června 2016 v 20:21

[47]: Tedy když už ne na vousy, na tělo se domácí IPL vyplatí?

55 Andrea Andrea | 14. června 2016 v 20:22

[52]: Přečetla jsem ten článek a musím říct, že to je perla. Už popisu je totální snůška nesmyslů, jako třeba - "Přístroj pracuje s termodynamickým vodičem ...".
Nechci soudit ale bude to něco jako - "kupte kouzelné hrnce za 80 tisíc babičko" - šmejdi.cz.
Je to ale jen můj názor

56 anita angelb anita angelb | 14. června 2016 v 20:30

[53]: blbost bala ses projevit se
A co pomysli lidi.ano
Ja mam modrou a jakto ze terez
taky a ty ne?  Slysela jsem ze
kdyz priznas TS armada te nechce.
Mohla si byt vojanda.
A s tou VS jsem tusila blahopreji
Kanaly kopat nemusis.
Vazne.
Sarko promin ja myslela =[49]:

57 JJ JJ | 14. června 2016 v 20:32

[55]: No tohle je samozřejmě klasický marketigový krasožvást, na které člověk narazí u mnoha produktů. Spíš mi šlo o praktické zkušenosti, jedna věc je že je obchodník ignorant a druhá jestli to skutečně funguje. :-)

58 Andrea Andrea | 14. června 2016 v 20:43

[57]: Teoreticky je možné takový přístroj založit pouze na infračerveném záření ale to pohlcuje kůže i chloupky. Zda jsou pro IČ záření světlé chloupky vlastně tmavé nevím. Dal by se udělat test.

59 anita angelb anita angelb | 14. června 2016 v 20:50

(56] zejmena ty andrejko mas
Moc £ tak honem kouzelnou
Rtenku  zazracny pas na
hubnuti a pod. Znam a chapu
Ja tym taky prosla.
:) kupte mlada pani bluzku
Vel 40 a doma se nevejdes.
To je a neni zlocin.
Vitej v klubu a nerikej ze
NE;)

60 TS TS | 14. června 2016 v 21:01

[54]: na tělo jo, já to tak brala, že i kdyby to nevzalo vousy, pořád se mi to splatí na těle / jít na laser těla by byl ranec/.

61 JJ JJ | 14. června 2016 v 21:02

[58]: Podle popisu, na který jsem narazila, tam je potřeba fyzický kontakt chlupu s přístrojem. Přijde mi, že to jede stylem "opálíme fousy sirkou" (což asi má být ta "termální vlna"). Takže je otázka, jestli chloupky jsou schopny nějak vést teplo lépe než okolí nebo ne. Pokud se nepletu, v případě sirky ke zničení kořínku nedojde.

Asi to fakt bude blbost.
No nic... :-)

62 TS TS | 14. června 2016 v 21:04

[50]: ty těch provokací prostě nenecháš, a to budeš plakat jak toho máš dost. jsi vážně odporná.

[56]:

63 Vlaďka Vlaďka | 14. června 2016 v 21:16

[60]: No právě, třeba záda jsou strašná pálka. Problém je, jak se s tím IPL dostat na záda :-)Leda, že by mi posvítil někdo jiný.

64 TS TS | 14. června 2016 v 21:17

Když je tu Anita prostě to tu nemá cenu.

65 Andrea Andrea | 14. června 2016 v 21:20

[64]: Anito!!! Už ji nech být, nebo budu škrtit!!!

66 anita angelb anita angelb | 14. června 2016 v 21:36

[65]: tak co ji vadim ze jsem
Tady andrejko sama vidis ze
Se  s tebou da hezky a rozmazle
Na lucie me vyhani. Tak?
Ja jsem klidna a rada si s tebou
Pisi.

67 TS TS | 14. června 2016 v 21:59

[66]: nedělej se hloupé nevinátko, je to trapné, To já nic co jsem zase udělala, jen jsem si zase rejpla já bez toho nemůžu být.já nic.

68 Šárka Šárka | 14. června 2016 v 22:00

[49]: tak to tedy nevylézat pár dní vůbec mezi lidi, a na místo se dopravit asi v nějaké gumové masce

69 TS TS | 14. června 2016 v 22:00

mě ta Anita fakt neba. to je pořád pořád dokola, a ona toho prostě nenechá a bude se ještě dělat hloupou.

70 Šárka Šárka | 14. června 2016 v 22:03

[55]: podvodníci/obchodníci s nadějí, která nefunguje

71 Šárka Šárka | 14. června 2016 v 22:06

[56]: myslíš, že bych si měla pěstovat strniště na na bradě a knírek ze světlích fousů?

to se chlapi o mě určitě poperou :D

72 Šárka Šárka | 14. června 2016 v 22:09

[59]: a ty jaké sukně máš ráda?
minisukně
a nebo
maxisukně až ke kotníkům?

73 TS TS | 14. června 2016 v 22:14

má z toho hroznou švandu a dělá to na každém blogu, dělala to i na mém, vždy do někoho začne rejpat a potom začne pochlebovat majitelce blogu jak je blog super když jí napomene, to už je snad čtvrtý blog a pořád stejná finta.

74 Šárka Šárka | 14. června 2016 v 22:14

[62]: Humoristka - to má být jako tvoje oficiální přezdívka?

75 anita angelb anita angelb | 14. června 2016 v 23:03

[73]: a [74]: nemam zajem
pochlebovat andy sama je
Moudra dost a posouvam
Se dik i ni dal.finta ze si
Hledala a nasla me minove
Policko.ano svanda  
Ja se neberu tak vazne
Jako s T.  A  ma to souvis
A. Sarko podekuj lucce:)
Co dodat :) neznas me.

76 anita angelb anita angelb | 14. června 2016 v 23:13

[72]: se nemam za co skryvat
Sarko ty ses :) fer
.maxi a mam  uroven.
Ne kazda ma odhad na
Mini. Za toto me lucie
Obvini z provokace:)

77 anita angelb anita angelb | 14. června 2016 v 23:18

sama vidis lucka slibuje ze
nebude a stejne zahlcuje.
A vyzeru si ja ;)
Andy a holky vidi.
Ja nemam co stratit ja
Se nemusim andrejce
Vnucovat. Sama vi co nej

78 Andrea Andrea | 14. června 2016 v 23:36

Tak do teď jsem vyhazovala jen příspěvky které útočí na HRT a SRS. Odteď vyhazuju i tyhle.
To byly poslední
Bože nesnáším cenzuru

79 anita angelb anita angelb | 14. června 2016 v 23:43

co se berete vazne a
Ani ja andy nesnasim cenzory.;)
Za chvili nebude co psat
vsude cenzura;)

80 TS TS | 15. června 2016 v 11:05

Pro srovnání IPL.
Babyliss Homelight 940e
výdrž 300 000 záblesků
5 stupnů, max 4,5J/cm2
určený pro muže i ženy na celé tělo.

Takže ten rozdíl není až takový.  

používala jsem na tvář každý týden, na supen 5, vždy dva záblesky po sobě na jedno místo a potom jsem to ještě znovu zopakovala. takže 4 někdy až 5 záblesků na jedno místo, celkem grilovačka.
a smrádek po spálených chlupech.

asi to opravdu záleží jak kdo je má odolné. prostě, na tvář nic moc.

81 Andrea Andrea | 15. června 2016 v 20:25

[80]: Zajedno jsem někde načetla že chloupky rostou ve 14 denních intervalech, takže prý nemá smysl je osvicovat častěji.
Druhá věc, po osvitu bych to nenatírala ničím výživným. Nejlépe půl dne vůbec ničím aby se to nezregenerovalo.
Třetí věc, někdo tvrdí že po osvitu lehce natřít estrogelem, aby chcíply určitě. To ale je otázka zda to spíše neublíží.

82 Vlaďka Vlaďka | 15. června 2016 v 20:34

[81]: No s těmi intervaly: Já právě chodívám na ten laser po 8 týdnech. Tam je prý nějaký cyklus toho oživení těch cibulek, kdy je záblesk nejúčinnější a má to prý být v rozmezí 8 - 10 týdnů. Dřív nebo později prý nemá laser takový účinek. Ale u IPL to je asi jinak.

83 TS TS | 15. června 2016 v 21:58

[81]: nene, jde o to že těm potvorám dáš po týdnu další perdu, takže se chce vzpamatovat a dostane znovu. tokové to dobití raněných chichi.

fáze je myslím dokonce kolem třech týdnů.

84 TS TS | 15. června 2016 v 22:05

[81]: jinak abych upřesnila. nemá smysl je osvicovat častěji pokud je ten záblesk spolehlivě zničil, potom má smysl čekat na další růstovou fázi. ale že by domácí IPL na jeden záblesk spolehlivě ničilo vous, to budeš jistě souhlasit že určitě ne.

to se nedaří ani laseru.

85 Matt Matt | 15. června 2016 v 23:00

přiznávám se, že se snažím pravidelně číst každý tvůj příspěvek, Andy
...ale u tohoto nemám ani páru, o čem vlastně čtu :D
njn, vy ženy máte větší přehled než já
já mám jen podobnou zkušenost se třemi vrstvami laku na vlasy :P

86 TS TS | 16. června 2016 v 9:17

[85]: však to není článek pro chlapi chichi.

87 TS TS | 16. června 2016 v 9:33

a nepodcenujte kosmetiku od Větnamců, převážně je z Polska. třeba makeup nic moc aspon co jsem zkoušela, ale musím pochválit některé stíny na oči, jiné už nepoužívám, voděodolnou řasenku která vážně drží a vůůůůbec se nedrolí /na tu nedám dopustit/ a kosmetické štětce mají taky super.

88 anita angelb anita angelb | 16. června 2016 v 20:42

ahojky andy dnes jsem byla
V unii slabozrakych.
konecne nekdo jako ta
Pani.
ptala se co umim
Muzu delat 8 h no nesmim
bryme bremen.jelikoz.
je dobry ze vidim 369°
Az se mi zhorsi pak
Muzu zadat o prispevky
. :(
dostamu pomoc jelikoz firmy:
Dnes bylo pocasi na sukni
No jsem z toho tepla utahanaa.

89 Andrea Andrea | 16. června 2016 v 21:28

[88]: já byla dnes na krátké procházce a mám s ní pěknou fotku. Dala jsem si ji jako profilovou na FB.
Byl hezký den

90 anita angelb anita angelb | 16. června 2016 v 21:49

[89]: a co jako ma byt:?
Preji ti to abys

91 TS TS | 16. června 2016 v 23:40

[89]: no já koukala kdopak to je, hmmm a on Andrejka.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama