Jaké to je na Venuši (pokračování - Jaký je můj muž)

4. prosince 2016 v 19:33 | Birkin bag |  Názory jiných
/*** Publikovaný článek v této sekci "Názory jiných" vyjadřuje osobní názor jiného autora a je publikován, tak jak byl autorem napsán a nemusí být vždy v souladu s názorem Andrey - autorky tohoto blogu ***/

Když jste jako Venušanka nucena žít na Marsu, je to věčný stres který občas vnímáte velmi, ale někdy aniž si ho uvědomujete, ale ten stres je tam stále.
Nemůžete být taková jaká se cítíte být, taková jaká opravdu jste, je to neustálé potlačování a popírání sama sebe.
Ano, částečně se člověk přizpůsobí tomuto životu, člověk si zvykne na všechno i na smrt, ale to že se člověk jakž takž začlení, neznamená že je spokojený a že opravdu žije, spíš naopak.

Řešení to má jediné, ´´odstěhovat se na Venuši´´
A jaké to tam je, je to život jako každý jiný, ne vždy v životě hraje roli jakého jste pohlaví, máte také starosti, také trápení, musíte pořád řešit životní problémy, ale, řešíte je na Venuši a o to jde.
Že ten svět některé holky popisují jako svět růžový, zase jiné holky které jsou v začátku nebo se jim zatím prostě nedaří, vnímají že ony asi žijí mimo realitu ve svém růžovém světě.
Ale vůbec ne, tak to není, taky mají každodenní starosti, ale v globálu to prostě růžovější je.

Jaké to je na Venuši, nemusím se omezovat, můžu být opravdu sama sebou a sama za sebe, taková jaká opravdu jsem,
například si koupím co se mi líbí, kde jsou ty časy kdy jsem chodila kolem obchodů a jen koukala na hezké věci které se mi samozřejmě jako většině žen líbily, ale které jsem si prostě nemohla dovolit, nebo byla velmi omezena výběrem co si ještě můžu s přimhouřeným okem dovolit a co už vážně ne.
Nebo rozhovory, či otevření sebe sama někomu, prostě se některé věci když vás vidí ostatní jako muže vážně nehodí, je od vás očekáváno něco jiného.

Vlastně ani nevím kdy a jak se to přesně stalo, najednou prostě neřeším takové věci jako dřív, co se mi líbí si prostě koupím ´´pokud tedy finance dovolí´´
nemusím řešit jestli je tohle už moc ženské, nebo pánské, nebo neutrální, je to zvláštní ale můžu vyrazit i v pánském aniž by mě někdo považoval za muže, můžu si vzít klidně květované šaty aniž by to někdo řešil, neřeším to prostě ani já, už nemusím.
Vezmu si klidně sukni a punčochy, nebo růžovou bundu, vezmu si klidně červenou kabelku, a proč, prostě proto že zrovna chci, mám náladu na červený lak na nehtech, no tak si je nalakuju, neřeším to, je to úplně v pořádku. Klidně si kolegyni postěžuju, Chjoo dnes je taková zima a já blbka si vzala sukni a punčochy, nebo probereme ženské věci.
Začne být zcela běžné a normální když vám nějaký cizí muž začne třeba v obchodě skládat komplimenty, nebo vám podrží dveře i když má plné ruce.
Nebo když uděláte nějaký kiks jako řidička a muž který chce nejprve nadávat, když vás vidí jen řekne, příště opatrně slečno. Najednou jsou muži prostě milí.
Zrovna nedávno, kolega měl oslavu na kterou pozval všechny z podniku, já zrovna ale něco měla, pak si ale říkám, proč nezajít aspoň ze slušnosti na kávu tu stihnu, no a když mám zrovna hezký černo stříbrný svetřík, kraťounkou černou mini sukni, černé punčochy a kozačky, proč nepopíchnout tu mužskou část kolektivu že. Jasně chtěli mě opít ale já pít nemohla, po chvilce koukám jak jeden z kolegů sedící ob dva další na mě čas od času zůstane vyset pohledem, po chvilce vždy zapne a zapojí se zpátky do rozhovorů, no skončilo to tak že po půl hodince mluvil jen se mnou a kolegů si nevšímal a díky bohu že jsem nemohla pít a musela za chvilku odejít, vím jak by to asi skončilo, nakonec by jsme nejspíš odcházeli spolu. No ještě že tak.
A nejen v reálu, dnes mi třeba cizí muž poslal virtuálně dvě růže, prostě proto že se mu líbím.

Jasně že se najdou i stinné stránky, třeba když vás už půl roku uhání neodbytný soused který asi nabral dojmu že má u mě naději, přitom já mu často ani neotvírám a mluvím s ním jen přes dveře, stejně vydrží zvonit a bouchat na dveře i půl hodiny, a co chce, nic, prostě si jen ´´promluvit´´ jde se mě třeba zeptat co jsem měla dobrého k objedu, božínku když s ním ale není o čem mluvit, kdyby se mi aspoň líbil.

Takže, ne není to tu vždy růžové, pořád určitě ne, ale je to tu mnohem růžovější než na tom šedivém zaprášeném Marsu.


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 ZZZZ ZZZZ | E-mail | 4. prosince 2016 v 22:43

Není jenom Venuše a Mars jsou tam taky asteroidy kde bydlíme my UFONI...

2 Andrea Andrea | 4. prosince 2016 v 23:53

[1]: To je fakt, někomu může různý mezistav vyhovovat. Nicméně, musí to být moc hezký asteroid, aby to stálo za to.

3 anita anita | 5. prosince 2016 v 10:19

jenom ne kazda ma vilu
na asteroidu andrejko?!!
jak se mas a jake budou
vanoce a jak se ma
HANKA NEJVETSI Z HANEK??;0)
mej se hezzzzzzzky
a nebud ..:))

4 Šárka Šárka | 5. prosince 2016 v 13:34

aby tg žena chodila v pánském a nebylo to na ní poznat, to že je to muž či transka a lidé jí automaticky identifikovaly jako ženu bez pochyb, tomuhle blábolu zkrátka nevěřím a nikdy to nepřijmu jako pravdu

aby tg žena se oblékala jako muž a lidé jí vyhodnocovaly jako ženu, tak tohle už je opravdu vrcholný "trans blábol" hodný ocenění

Kolik procent tg žen si může dovolit chodit vysloveně v pánském a být vyhodnoceni lidmi automaticky jako ženy?
půl promile, jedno procento ze všech MtF které tady žijí?

neustále jsem obohacována dalšími a dalšími "trans bláboly",  co přijde dalšího na řadu ?
:)

5 anita angelb anita angelb | 5. prosince 2016 v 19:02

ding dong ding andrejko
vypeckuj si BEKLOPFTE
FROSH / CRAZy froga
a uzi si klid..
ze mimo misu ze mam
po 40:)) whatever:))

6 Ezechiel 2517 Ezechiel 2517 | E-mail | 6. prosince 2016 v 0:19

Ještě k 21 a 22 z minulé diskuse.
tak dá se to podstoupit jako čistě plastická, kosmetiká operace.

Jsem liberální v tom, že by mělo zakazovat minimum věcí (s výjimkou těch kde ohrožuju, omezuji někoho jiného)
Zas sem konzervativní v tom doporučovat někomu, že má dělat.

Česky. Riziko v případě "čistě kosmetické SRS" mi přijde poměrně extrémní.

Příklad. Jednoduchá estetické operace, jako úprava víček. Dělá se to jak na běžícím pásu, reálně riziko, když se to nepovede je jen, že to bude vypadat trochu blbě. Dělá se to imho v lokálce, a riziko život ohrožujících komplikací je technická nula. Leda extra smůla, nebo epic fail.
U silikonů je rizik více, furt je to rutinní. Takové ty plastiky, kdy vám sundaj obličej, vobrosi kosti a pak to složí z5 už bych si dvakrát rozmyskel. I na .cz transinternetech jsou příklady, že to nemusí fungovat.

U SRS je riziko, že ti nebude vypadat ideálně, to asi v případě celibátu tolik nevadí.
Ok ztrátu sexuality teda nemusí někomu vadit. U SRS proti tomu jde zase ta potřeba dilatací 3x deně. Nevím jestli z toho budou nadšený zrovna ty, co to nechtějí použivat.
No a pak jsou tu rizik la dalších komplikací. Problémy s močením psaly snad všechny co psaly o SRS.
Navíc třeba letos se jenom z těch co píšou na transinternetech vrátily tři i s vážnějšími komplikacemi zpátky. Což k vzhledem k velikosti vzorku je bidná statistika.
A minimálně v čr jsou reportovany i ty případy rektovaginalní píštěle a z toho může být taky pěkná sepse celého organismu.

Takže jako čistě kosmetická operace. No kdo chce kam...

Ještě ke strašení. Podívejte se jak se "straší"  V blbém návodu na rychlovarnou konvici. To je IMHO část problému, když informace nejsou a/nebo na slibují něco za hranicemi technologických možností. Respektive vydávají ten nejlepší výsledek za medián . Zase když jsem u důkazního břemene. Tak SRS není akutní operace. Šance 50/50 je možna super výsledek u metastázy rakoviny. U kosmetické operace fakt ne.

7 Kristýna Kristýna | 6. prosince 2016 v 7:42

[6]:
Děkuji za osvětu. Vůbec nechápu, jak jsem bez těchto informací doposud mohla žít. Úplně se mi změnil svět. ;-)

8 Tečka Tečka | 6. prosince 2016 v 9:58

[7]:

[6]: to je paráda, podstupovat SRS, že tam něco "visí"

že už se takhle odvážně nestavíš k bojí za správnou HRT. Místo toho zvládneš diskutovat proč tu HRT nemůžou lékaři řešit a holky, které řeší, tak budeš napadat z posedlosti se vzhledem.

[4]: tranzice by měla být zakončena tím, že TG žena bude společensky procházet i s vlasy na ježka a v pánským. Takhle prochází 99,9% cis žen i s krátkými vlasy a co na svůj zevnějšek kašlou,  podle vlasů je blbě osloví a pak se lidé opraví na správný rod.

U TG žen je to naopak - podle vlasů osloví a pak blbě čumí. Když si všimnou dalších ženských věcí, tak raději mlčí a blbě kroutí očima jen a zírají do nebes, co to před nima stojí. Se dá řici, že u nás je tranzice jen pseudotranzice, kdy se má naučit jen jak dokazovat neustále lidem jakýho je člověk pohlaví. čemu pak lidi stejně nevěří :D veselý to život pak je

9 Miriam Miriam | 6. prosince 2016 v 12:01

[7]: A to počkej, co se dozvíš zítra... (to je jak z mužů v černém...) :-)
Já ti pak klidně všechno vysvětlím a pustím powerpointovou prezentaci... ;-)

A až zjistíme, KDO proti nám stojí v tom boji za správnou HRT, tak to teprve bude něco... :-)

Ezechiel: když jsme u té (ne)informovanosti... kolikrát už jsi byl na SRS? A kolikrát Tě předtím (ne)informovali?

10 Šárka Šárka | 6. prosince 2016 v 13:17

[6]: Ještě ke strašení. Podívejte se jak se "straší"  

Ano, v návodech k chladničce, mikrovlnce atd. jsou jsou rizika vypsána mnohem více nežli u srs operace.

K tomu dilatování, to časté dilatování (5x, 3x 1x denně) je první měsíce až do jednoho rok někdy, po roce, někdo po dvou letech od srs operace dilatuje už jen 1x týdně nebo i méně častěji.

Nevím jakou kdo má frekvekvenci dilatování po více jak roce po srs operaci. Ptej se tg slečen jak do těch dilatací častou jdou, snad ti řeknou pravdu.

Já dnes dilatuji 1x za týden někdy 1x za 2 týdny dokonce. A proč tak málo, protože to vůbec ale vůbec není příjemné, a navíc tou dilatací ztratí člověk minimálně hodinu času, tak proto.

Proto stále obdivuji cis ženy, které nemusejí dilatovat, mají možnost prožívat sexualitu, často dobře vypadají, mohou mít děti a většinou u nich nikdo nepochybuje a nezkoumá jestli jsou to skutečné ženy nebo nejsou.

11 Šárka Šárka | 6. prosince 2016 v 13:23

[8]: tg ženy tu ženskost "prý" musejí dokazovat chováním a ne svým vizuálním vzhledem,

tak pravila česká "transsekta" v čele s českými sexuology

to je odporné, co to po tg lidech chtějí...

12 Ezechiel 2517 Ezechiel 2517 | E-mail | 6. prosince 2016 v 15:12

[9]:Tak otázka kolikrát jsem byl na SRS je trochu jako bych nemohl napsat, že ke na severním pólu zima, když jsem tam nebyl.c opak někde píšu, že jsem na SRS byl?
Píšu jasně, že se do nemocnice s poměrně vážnými komplikace vrátili (aspoň podle svého tvrzení na transinternetech) Z.N. a M.L. a J.R. to jde bez problémů dohledat na internetech, eventuálně sem hodím link.

Informovanosti. Tak ten informovaný souhlas co se podepisuje předseda SRS, tak ten sem viděl, ten je volně na internetu a i ten zaznam z komise jak se tam informuje jsem si kdysi poslouchal. Když ještě vysel na g+. Zas ok úplně na neinformovanost se vymlouvat nemohou s tim,ale před zapnutím mikrovlny se furt straší vic je to furt pravda.

Čísla o pištelich jsou i v té oficiální statistice z Motola. Stejně jako to, že skoro třetina orgasmus mít nebude.

Opačně. Tak mi vysvětlete, to spiknutí, že když se tady dává HRT dobře, tak v podstatě žádná nedodržuje předepsaný dávkování.
Tady se nespykli židi a cyklisti, že HRT nebude fungovat. Prostě jenom nejsou lidi a peníze aby se to řešilo. VZP prostě nepřijde na konci roku s tím přebývá nám miliarda co to dát na TS. Prostě ta na kterou estrofemu nezabere má jednoduše smůlu. Na ty ostatní jakš tak zabírá, protože nedodržují dávkování/zpusob podání.

13 Tečka Tečka | 6. prosince 2016 v 16:06

[11]: A ne jen chováním, ještě touhou po SRS. Tím dokáže TG žena, že je žena sexuoílogům a ostatním TG, jinak ji jako ženu neakceptují. Touhou po SRS může být přijata mezi Venušanky! :D

SRS je tak , ale nějak k ničemu při kontaktu s běžnou populací, běžnou populaci nezajímá, co je mezi nohama, ale hlavně ciferník. teda stále zařazování na Mars.

[12]: To není o penězích, to je chybně nastavenou léčbu.

Postup léčby:
1. nějak lidem dokazovat pohlaví a je jedno,  jak je na tom TG žena vizualně a s čím vším se potýká při tom to přesvědčování, samozřejmě k tomu dostane HRT jako bonus, ale lékařům je jedno jak to zabírá/nezabírá

2. schválení SRS komisí a následná operace
3. a léčba ukončena!

a je jedno pokud TG žena stále vypadá dosti jasně jako chlap a dole má větší šílenost. Trpí sociálním vyloučením, depresemi, sociální fóbii a pod. A gender dysforie díky neženskýmu vzhledu pokračuje i po ukončení léčby.

14 Andrea Andrea | 6. prosince 2016 v 17:43

Vzhledem k tomu, že tento článek není o SRS ani HRT a navíc se tu znovu rozbíhá tisíkrát "omílaná" diskuse s argumenty a tvrzeními bez souvislostí a vytrhaná z kontextu, diskusi prostě uzavírám.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama