Jaký je můj muž

3. prosince 2016 v 10:05 | Birkin bag |  Názory jiných
/*** Publikovaný článek v této sekci "Názory jiných" vyjadřuje osobní názor jiného autora a je publikován, tak jak byl autorem napsán a nemusí být vždy v souladu s názorem Andrey - autorky tohoto blogu ***/

Takže, byla jsem požádána napsat něco na téma jaké to je najít toho Pravého Muže.

Nevím jak začít, asi se to nebude moc lišit od toho jaké to je najít tu pravou ženu, pokud jste na holky.
Ale ne, lišit se to asi trošku bude, předpokládám že tu holku si budete namlouvat spíš vy, většinou, možná už ze zvyku že jste tak nějak zvyklé holku uhánět spíš vy než aby ona ulovila vás.
Nevím tedy jak která z vás, ale já byla mužem uháněna a namlouvána, myslím že tak by to mělo být, ona moc snadná kořist lovce nebaví.
Tedy nejen jedním, ale mluvíme tu o tom pravém že.

Přiznám se bez mučení, na první pohled se mi líbí málokterý muž, musí mít prostě něco víc, mít jiskru, musí s ním být sranda, musí s ním být pořád o čem povídat, takže nějaký společný zájem není k zahození, nejhorší je když se vám celkem líbí kluk u kterého zjistíte že si s ním nemáte ale vůbec o čem povídat, i když on s vámi třeba ano, ale vy to pouštíte jedním uchem dovnitř a druhým ven a snažíte se tvářit jak je zábavný, brrr.

Nebudu psát že nemusí být úplně chudý nebo dokonce zadlužený, za prvé srdce si nevybírá a za druhé bych mohla být označena za zlatokopku, no malinko to máme asi v sobě každá, on muž by měl být schopný uživit svou rodinu, no dobře, nemusí to být zase tak doslova.

Vlastně každému muži jde prvotně o sex, tohle mají prostě v sobě, ono taky, kdyby jsme toho muže sexuálně nepřitahovaly, proč by měl mít o nás vlastně zájem že. Ale jestli o ten sex bude mít zájem jen jednou či dvakrát, nebo zjistí že ho s vámi chce mít stále a že mu jde s vámi vlastně i o víc než jen o sex, to už je věc druhá.
Snažit se pochopit muže už jsem dávno vzdala, ono to vážně nejde, muži jsou prostě z Marsu a my z Venuše a k tomu už prostě není víc co dodat.

Určitě by měl na první rande donést květinu, což dnes rozhodně není pravidlem, pokud to udělá a tu květinu donese, je to moooc hezké, a pokud mě potom ještě rozpačitě požádá zda mě může políbit, je to roztomilé a ještě hezčí.
A když jsem zjistila že si nejen rozumíme ale že s ním je i sranda ´´zase úplně ve všem si s mužem rozumět nejde, ale i to k tomu patří ´´, a že má v sobě i tu jiskru, že máme i některé společné zájmy, že mi tu květinu nedonesl jen na prvním rande, ale i na druhém, třetím....
jak to asi může skončit, i poškrabané celé tělo od jeho strniště vlastně příjemně pálí a vy se těšíte jako malá až vás to poškrábané tělo bude příště pálit zase, jak omotáte nohy kolem jeho pasu a, a dál už si to jistě domyslíte.
A jestli je to ten pravý, to nevím, to se nikdy neví, ale já myslím že ano, mám ho v hlavě pořád a když se déle nevidíme a on se mi přiznal že v noci myslí na mě, asi je to ten pravý, a co se mu v noci honí hlavou, to si radši nechám pro sebe.

Už se těším na vánoční dáreček od něj, má to být něco co jsem si vždy přála dostat, ale hlavně, bude to od něj a bude to z lásky, takže vlastně není ani tak důležité jestli to bude to vysněné, protože vysněný je on.

Tak asi takové to je u mě.

Birkin bag.:-D

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Vlaďka Vlaďka | 3. prosince 2016 v 13:06

Pěkné, já jen dodám ohledně té věty:  "...já byla mužem uháněna a namlouvána, myslím že tak by to mělo být, ona moc snadná kořist lovce nebaví."
S tímhle opatrně, to nechat se uhánět nesmí trvat zas moc dlouho, protože muž může mít pocit, že je za hlupáka a může ho to přestat bavit. :-)

2 Miri Miri | 3. prosince 2016 v 16:33

Původně jsem si myslela, že článek píše Andrea a značí velkou změnu v jejím životě...

3 Andrea Andrea | 3. prosince 2016 v 18:06

[2]:: Na tohle téma, zda se moje orientace někdy projeví jinak, už jsem trochu psala, ale zatím je stabilní. Z počátku jsem tomu nechávala volný průběh ale teď už bych ani nechtěla. Na druhou stranu to není o tom zda chceme nebo ne.
No a protože tyhle zkušenosti na mém blogu tedy chybí, požádala jsem autorku tohoto článku, aby na tohle téma napsala. A ona napsala hezký článek. Dík.

4 anita anita | 3. prosince 2016 v 19:29

WAS? ?DU SAGST ICH MOCHTE
FRAU DEINE EX ANDREJKO
!!!?? HMMM
FROHE WEINACHTEN 2017
(se omlouvam ale tak
me napadlo
preju hezkeho mikulase)

5 Šárka Šárka | 4. prosince 2016 v 1:18

to vypadá jako kdyby toto vyplodila ta Tereza z toho růžovýho blogu,
ta co jí má po srs operaci prý, jak se říká, jako vjezd do pískovny a pojme celou škálu velikostí pánských penisů :)

na svém růžovém blogu defakto píše, že prý do sebe narve s přehledem jakýkoliv obří penis kdejakého chlápka :D

6 Andrea Andrea | 4. prosince 2016 v 8:07

[5]: Autorku samozřejmě, když se nejmenovala sama, prozrazovat nebudu, ale tereza není asi dobrý odhad.
Ono se tam vlastně ani o ničem takovém nepíše, nebo ano?

7 Kristýna Kristýna | 4. prosince 2016 v 9:33

[5]: To není Tereza, to tě jen zmátlo podobné téma u ní na blogu.

8 ZZZZ ZZZZ | E-mail | 4. prosince 2016 v 17:22

Mě uháněla holka, byly to strašně trapný 2 roky a ta situace neměla východisko-žádný běžně používaný spol. vzorec... Svěřovat se s tím jak to mám bylo pro mě nepřijatelný. Ta dotyčná se mi i líbila, ale vyhovovala mi samota a zatáhlo by to do toho latentního problému i ji. Znamenalo by to zahodit 5 let celibátu, (dneska už 10) v té době již zažitýho. Nejhorší bylo, že ona jako by měla klapky na očích. Naštěstí nikdy nepoložila přímou otázku... Bylo to takový divný a trapný motání se kolem sebe, z kterého nebylo kam utéct.

9 Andrea Andrea | 4. prosince 2016 v 19:28

[8]: Nechci se ptát, ale musím. To s tím celibátem myslíš opravdu vážně? Jako součást své vlastní terapie?

10 Šárka Šárka | 4. prosince 2016 v 21:04

[9]: zajisté, po některých výsledcích srs operací se musí tg žena tím svým nepodařeným výsledekem buďto náležitě vychloubat a přesvědčovat jak mohou v sexu dělat stejné věci jako mohou cis ženy, přestože výsledek stojí za starou belu a sexuálně není možné žít s mužem,
a nebo je takováto tg žena, postižená špatným výsledkem srs operace, a pak je nucena žít at už nedobrovolně nebo dobrovolně do konce života v tom celibátu

11 Šárka Šárka | 4. prosince 2016 v 21:08

[7]: pokud to nepsala ta Tereza kterou myslíme, tak to psala nějaká MtF, která je jak kdyby Tereze z prdelky vylezla, a pro mě je to "Tereza 2"

12 Andrea Andrea | 4. prosince 2016 v 21:34

[10]: Nějak se mi zdá že komentář 8 vůbec se SRS vůbec nijak nesouvisí

13 ZZZZ ZZZZ | E-mail | 4. prosince 2016 v 22:05

[9]: Ne můj kom. se SRS fakt nesouvisí ale Šárka předpokládám kom. úvodní článek

Ty jestli správně počítám Andreo jsi věřící já NE. Deset let je fakt takže to asi vážně myslím.... Ale nemyslím tím celibát ve smyslu askeze. Nevidím důvod proč se nemoct dobře najíst, dle  libosti zasmát a jednou za čas se mírně opít. :-) Navíc mám k tomu asi nějaký osobní předpoklady balení a sex, alespoň to co se ode mě běžně čeká mě prostě nebaví...

Jako součást vlastní terapie to neberu, spíš jako součást terapie pro svou osobu. Ono to (celibát) není tak těžké jak se na první pohled zdá, protože časem, po pár letech,:-) se dostaneš do nějakýho stavu. Navíc jsem dost pasivní, ale jak píšu v tom svém prvním komentáři tak to bylo i o vyhýbání se. Neberu to jako cíl spíš trochu ve smyslu evangelíků jako stav který mi prostě doposud vyhovuje. Ostatním lidem radím doma to zkoušet nedoporučuju.:-)

14 Ezechiel 2517 Ezechiel 2517 | E-mail | 4. prosince 2016 v 22:11

[11]: asi tušim, kdo to psal, a se SRS to imho zatím nesouvisí (teda jestli tipují dobře)
ZZZZ IMHO taky nepotřebuje k celibátu SRS, HRT ani jinou pomoc.

15 ZZZZ ZZZZ | E-mail | 4. prosince 2016 v 23:03

[14]:ne jako pomoc k celibátu SRS, ani HRT potřeba není...
Myslím ale, že se SRS a HRT ovšem s celibátem ani vzájemně nevylučují...:-)

16 Ezechiel 2517 Ezechiel 2517 | E-mail | 5. prosince 2016 v 0:05

[15]:Šárka má taktiku ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno
Opakování je sice matka moudrosti, ale zrovna v tomto je SRS nevině.
Ještě k věci.
HRT, tam by k celibátu mohlo pomoci. Snížení testosteronu a ten vliv, ženských hormonů na sexualitu je složitější a v podstatě se moc neví jaký.
Zas u SRS mi uniká pointa si něco pořizovat a pak to nepoužívat. To je trochu zbytečné se nechat rozřezat pro nic za nic.

17 Šárka Šárka | 5. prosince 2016 v 2:19

[15]: hrt a posléze především srs operace ten celibát potvrdí na jistotu, že už nikdy nebudeš mít choutky sexuálně žít a "blbnot" a prožívat lidskou vrozenou sexualitu

kastrací respektive srs operací dosáhneš stavu, kdy už budeš bezmocná k návratu do běžného přirozeného stavu vrozené sexuality

18 anita anita | 5. prosince 2016 v 10:28

co jste tak "posedle" a
"zoufale " po sexu a
klukach?? myslite ze
vas budou mit za
frigidky??:))
jsem mineni ze
nevyzadane tehotenstvi
aids nebo zenenimtfs
holkama je sex moc
intimni vec nebo
se (!!( (pletu s muzsko
zenskou invazni energiii?'
co mate proti celibatu?
sex neni ten uplne hlavni a co holky
co nemohou mit deti?
andrejko a sarko.??:))

19 Šárka Šárka | 5. prosince 2016 v 13:08

[18]: ženský fungující pohlavní orgán a její sexualita pomáhá ženám existenčně přežít prostředníctvím mužů, je jeich záložním zdrojem existenčního přežití, pokud selže spravedlivý trh práce a odměňování za práci

obluná frigidní ženská bez použitelnéfo ženského pohlavního orgánu a fungující sexuality si to může jít tak akorát hodit, protože je dživotně odsouzena k tomu žít bzďto v prekérní chudobě a nebo jí je zaživa sedřena kůže z těla prekérní zničující prací, jejím přepracováním v prekérních podmínkách na tom současném perverzním zločiném trhu práce při absolutně nevýhodných podmínkách pro zaměstnané, bez nároku na důstojný život

20 Šárka Šárka | 5. prosince 2016 v 13:13

[16]: srs operace s velikou jistotou zajistí člověku celibát, aniž by o celibát měl zájem

21 Kristýna Kristýna | 5. prosince 2016 v 20:31

[16]: Sice zase odbíháme, ale co takhle estetické hledisko? Pro dobrý pocit, že na těle nevisí nic, co tam být nemusí? Zvlášť když víš, že to nepotřebuješ používat a případná nefunkčnost až tak nevadí...

22 Miriam Miriam | 5. prosince 2016 v 23:13

[20]: SRS operace celibát zajistit může a taky nemusí... byla bych velmi opatrná na použití termínu "velká jistota"... tohle akorát může ostatní vyděsit... a mnohdy zbytečně...

Uvědomme si, že příroda k nám sice byla nespravedlivá, ale všechny ty terapie, HRT, SRS, VFS, FFS nám mají pomoci se cítit lépe...
to ale neznamená, že vždy vše vyjde "jako od přírody"... nehledě na to, že příroda je i v tomhle dost rozmanitá... biologicky naše těla nebudou nikdy stoprocentně ženskými...
ale no a? Mě klidně bude stačit 90 %... a čím víc se přiblížím, tím lepší pocit budu mít...

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama