Strasti a radosti spodního prádla

21. června 2017 v 21:28 | Andrea |  Aktuálně
Jednoho dne každá holka prodělá svoji proměnu. Z hlediska některých dopadů je zcela jedno, zda proděláte proměnu obvyklým nárůstem přirozených hormonů v dětství, nebo těch syntetických, které spolykáte v jiném věku. Jedna z věcí, které budete muset začít řešit, je prostě spodní prádlo.

Je asi jedno, alespoň z některých pohledů, zda řešíte nákup prádla ve dvanácti, nebo ho musíte řešit až v jiném věku. Prostě chtě nechtě začnete potřebovat nějaký horní a nějaký dolní díl. Všimněte si, jsou to dvě různé věci, se dvěma různýma potřebami, něco co kluci nikdy řešit nepotřebují a možná ani nepochopí. Možná je to i první věc, která má nějaký záhadný dopad na komplikovanost ženského mozku.

Horní díl je vlastně unikát sám o sobě. Jeho potřeba vystoupí velmi nutně do popředí, obvykle v době kdy jste se po mnoha pohledech a autosugesci v zrcadle utvrdili, že vaše prsa už prostě svoje prádlo potřebují. Autosugesce je prostě mrcha a kupodivu vzniká už asi po prvních dvaceti dávkách estradiolu.
Je vám úplně jasné, že buď půjdete do obchodu, nebo se situace stane nezvládnutelná, až hysterická. Možná je rozdíl v tom, zda vám pomáhá s nákupem maminka, nebo přítelkyně. To asi závisí právě na tom, kdy proměnu proděláte, ale výsledek je stejný.

Prostě podprsenku potřebujete, protože tohle se m-u-s-í nějak zakrýt. A navíc ten pocit! Jste konečně, nebo začínáte být žena.

Nějak si přiznejme, že v obchodě se vaše představa, vašich neuvěřitelně vyvinutých prsou, dost rozejde s číslováním prádla. Prostě blbý obchod kde mají vaši "zjevnou" velikost, minimálně C, očíslovanou jako AAA---. Nakonec tam, nebo někde jinde, podprsenku stejně koupíte. Stejně tak oželíte, že v provedení - "lehce sexy" - toho moc nebude. Prostě první návštěva vygeneruje nákup, i kdyby bylo co bylo.

Ráno na sebe tenhle kousek natáhnete, dáte lehce nebo hodně upnuté triko, nebo pokud se stydíte, svetr aby to nebylo vidět; už alespoň pro ten pocit. Nebojte! Vidět to nebude ani pod upnutým trikem. Maximálně se vám vyrýsují žebra. Tak či onak, začnete sledovat lidi, jak koukají na vaše, naprosto jasné a vyvinuté prsa.

Ve skutečnosti na vás ale koukají, protože na každého koukáte především vy, s přiblble pitomým výrazem, a neustále si kontrolujete triko. Tato skutečnost vás ale pravděpodobně ve vaší sugesci dokonale utvrdí a hurá na další nákupy. Časem objevíte ve velikosti AAA i něco s krajkou, vycpávkami, kompletně push-up …. No a zaplníte šťastně svůj šuplík.

Jak jde čas, a vaše hladina ženských hormonů je už alespoň půl roku dostatečná, možná začnou být vaše původní velikosti AAA- dost na nic. Nastane čas na nějaké A nebo push-up B v diagonální velikosti.

A vůbec - diagonální velikost podprsenky si zamilujete hned. Představuje totiž okamžitý skok o jednu velikost košíčků. No řekněte, nepolíbili byste toho, kdo tenhle trik vymyslel? Měl by dostat nobelovku.

Svoji zásobárnu prádla s radostí vyměníte, a v diagonální B velikosti jsou najednou k dispozici všechny ty krásné věci. Je čas nakoupit a nosit. Pravdou je, že vaše prsa se zatím postupně staly méně sugescí a více realitou. Tu a tam si jich někdo i všimne, alespoň když se zadívá.

Časem vás čeká možná ještě další výměna nebo výměny, a ta už vám nepřijde možná ani tak úchvatná ani romantická, možná vám spíše přijde poněkud drahá. Další velikost C je milá věc ale už nemá ten kus fascinace jako kdysi. Ono celkově váš úžas postupně spíše přejde do praktičnosti a nositelnosti a pohodlnosti. Samozřejmě si nějaký ten hezký kousek ponecháte, třeba pro zvláštní příležitosti, nebo jen tak pro radost.

Ve finále jste ale prošli velkým vývojem vlastního sebevědomí, který jako každá žena potřebujete. Kolikrát budete měnit a kam dojdete nemusí být ani nejdůležitější. Tenhle díl spodního prádla má svoje nezaměnitelné kouzlo a taky tu vlastnost, že na rozdíl od dílu spodního je poněkud viditelnější.
Pokud tato část těla tvoří navíc velkou a nezaměnitelnou část vašeho já, možná skončíte jednoho dne na silikonu. Proč ne. Pro nás ostatní stačí to, co příroda vytvořila sama.

Dolní díl prádla má zcela jiná specifika, ale po čase vlastně stejné řešení. Mezi základní vlastnosti ale patří, že běžně není vidět. Tedy alespoň tehdy, pokud nemáte sklony k exhibicionismu.

Prostě jednoho dne taky usoudíte že beruškové cosi už pro vás není in. Pokud proděláváte svoji proměnu až třeba s krabičkou estrofemu, situace se moc neliší, prostě to co jste měli na sobě ještě včera, už prostě není "in" vůbec.

Tady vás nečeká problém velikostí, ale problém typu prádla. Dříve nebo později se ale úplně stejně propracujete ze snahy o dokonalý vzhled k dokonalé nositelnosti. Pár hezkých kousků si možná taky ponecháte, ale jejich využití je spíše sporadické.

Nicméně tento kus prádla moc měnit nemusíte, prostě po čase jen vyhodíte "úlety".

No a jednoho dne zjistíte, že většinu vašeho prádelníku stejně tvoří bavlna různé jednolité barvy, s případnou beruškou nebo motýlkem. Hlavně že se to dobře nosí.

Andrea
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Hrobárova Dcéra Hrobárova Dcéra | Web | 21. června 2017 v 21:43

😂 skvelý článok! Zasmiala som sa. Nakupovanie sporného prádla je utrpenie. Ja mám napríklad veľkosť C ale prsia ďaleko od seba. A takáto kombinácia veľkosti a typu dosť obmedzuje výber a hlavne aby to nebol mučiaci nástroj.
Veľa šťastia

2 Johanka Johanka | 21. června 2017 v 22:35

V tomto směru doporučuji začátečnicím pozornosti obchod Caresse v Korunní ulici v Praze (mají druhou pobočku i v Brně, ale tu neznám). Slušný sortiment a vstřícná obsluha s dobrým odhadem a lidským přístupem, kterou prodej opravdu baví a jen tak něco je nerozhodí. Ani to, když si transžena jde kupovat první podprsenku. Poradí, vyzkouší, poučí...

Ke své spokojenosti tam nakupuje moje partnerka a nyní už jednou i já. Nesmělejším dámám doporučuji návštěvu spíš dopoledne, kdy je větší šance, že tam budou s obsluhou samy; odpoledne to prý občas připomíná spíš dámský klub. :-)

3 Johanka Johanka | 22. června 2017 v 18:04

Šmarjájozef, co jsem to napsala? Mělo tam být "V tomto směru doporučuji pozornosti začátečnic..." :-)

4 Pam Pam | 23. června 2017 v 16:13

Mám teda opačnou zkušenost. Než došly věci do konce, tak jsem si nedovolovala žádné výstřelky, všechno v černé, aby se nedejbože dole něco neboulilo a nahoře to nevypadalo moc malé... A teď, když nakupuju spodní prádlo, tak radši barvy, vzory, obrázky... protože teď konečně můžu nosit co chci a ne se paranoidně zakrývat, kde to jde :-)

PS: Nechci úplně znít jako reklama, ale ... moje první podprsenka byla právě z Caresse, co zmiňovala Johanka, a jsem za to ráda, protože jsem díky tomu od začátku věděla, jak má ta věc sakra správně sedět a posléze jsem v plné míře pochopila, jaký je problém najít si jen tak v libovolném krámu sama něco, co sedí stejně dobře :-)

5 anita angelb anita angelb | 23. června 2017 v 23:19

andrejko takovy klid tu mas.
neres pradlo nejhorsi je prusvitni:)
ja to co ty mas nemam..nevim.
ses intellegentni je to uzitecny
obor.
Me by pomohla  SPIS SRS jenomze
je to:/ prof weiss rekl.: stoji to moc
..™ETERNAL SUMMER 4 U ANDY

6 anita angelb anita angelb | 26. června 2017 v 2:07

andrejko nebud oc  kotva .na
revolucni:)
damska moda je drazsi nez
panska to se pohorsoval
i bbc radio1 chris moyles
.:)
bud ses emancipovana
a das sama nebo pritel..
v praze mas i za 300 kc
a kalhotky v OC FLORA
za 5 600 kc.
jo jo..a kupovat od cinanu..
nevis jestli nepousti zdravi
skodlivou latku..:/
a umi to nabourat  rozpocet..
men si s pritelkyni jestli
mate stejnou velikost.
paa:)

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama